Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001

Niet beschikbaar

Type

Specificaties

Geschikt voor

Linak

Productnaam

Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001

Merk

Linak

KWS product code

acc-linak-

Plug en play

Ja

Gewicht

2.78 kg

Veelgestelde vragen

Als uw Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001 accu niet beschikbaar is voor revisie, reparatie, of als nieuwe aankoop, kunnen wij helaas geen verdere hulp bieden. Deze accu is ook opgenomen in onze lijst van onherstelbare accu's op onze website, die u hier kunt vinden: kwsseuren.nl/onherstelbaar.

KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001 niet te repareren is:

  • De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren

  • De accu is niet te openen

  • Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de

  • Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.

Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw Linak accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.

Als u na de diagnose besluit om uw Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001 accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.

Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.

In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.

KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten scooter accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Linak type BAJ1-BAJ2-J1BA-001 niet te repareren is:

  • De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren

  • De scooter accu is niet te openen

  • Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de scooter

  • Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt. 

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Reviews van onze klanten

Goede snelle service. JJ Altena
Vriendelijk en snel geholpen en goede lader ontvangen. Nigel Mac D
6 jaar oude accu gereviseerd. Rob Sanders
Oorspronkelijk zou ik de gereviseerde accu ophalen ! Vanwege de plotseling zeer slechte weersomstandigheden heb ik gevraagd om deze toch op te sturen ! Dit was geen enkel probleem. KWS Seuren is een zeer klantvriendelijk bedrijf. Een absolute aanrader om Uw accu voor de E-bike te laten reviseren ! JB - Venray Joep Brueren
Betrouwbaar, doorzichtig, goede en nette uitvoering Jan van der Elst

Review score: goed

4,6/5

Review score: goed

4,00/5