Stella sundvall type 1 - 24V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 15 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Beschrijving
Let op. Verschillende types
Van deze accu bestaan er 2 varianten. De 24V en de 36V. Dit betreft een 24V accu. Kijk goed op de behuizing welke variant u heeft. Dit betreft de 24V accu.
Indien uw Stella batterij niet meer functioneert is een Stella batterij revisie de voordelige en duurzame oplossing van de problematiek. De Stella fietsaccurevisie is dé methode om oorzaak en gevolg van een minder presterende E-bike accu op te lossen. Versleten fietsaccu’s kunnen vaak weer tot de originele prestaties gebracht worden met het vernieuwen van de accucellen. Vaak is prestatieverlies een gevolg van normale slijtage van de cellen, en is het vernieuwen van de 18650 cellen de beste, duurzaamste, en voordeligste remedie. Soms echter kan prestatieverlies veroorzaakt worden door defecten in de regelelektronica of acculader. Deze problemen worden door ons vóór de revisie ontdekt en opgelost. Daardoor kan het vernieuwen van de accucellen vaak achterwege blijven waardoor veel kosten worden bespaard.
Specificaties
| Geschikt voor | Joycube, Keola, Mihatra, Stella, Sundvall, van Cranenbroek |
|---|---|
| Typenummer | Type 1 |
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Originele capaciteit | 13.5 Ah |
| Productnaam | sundvall type 1 - 24V |
| Merk | Stella |
| KWS product code | acc-ste-sun-24v-24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.40 V |
| Kleur | Grijs |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | RCA 1 pins |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah, 13.4 Ah, 16.7 Ah, 20 Ah |
| Bevestiging | Bagagedrager |
| Aansluiting op fiets | Bagagedrager |
| Gewicht | 4 kg |
| Technologie | LiFePo4 |
Past in deze fietsen
- Stella Albatros
- Stella Firenza
- Stella Milano
- Stella Romeo
- Stella Sardena
- Stella Verona
Veelgestelde vragen
De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.
Deze accu van Stella zit ook op:
Keola, Sundvall, van Cranenbroek, Mihatra, en Joycube
. Twijfel je of het jouw accu is? Vergelijk het onderdeelnummer op de sticker met de specificaties op deze pagina.Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.
Je kiest uit 20Ah, 16.7Ah, 13.4Ah, 10Ah. Meer Ah is meer energie in dezelfde behuizing, dus je komt verder op één lading. Hoeveel verder hangt af van belading, rijstijl, wind en temperatuur. Daarom noemen we geen kilometers. Wat we wel garanderen: de capaciteit die je bestelt, zit er ook in.
Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.
Dit gaat in de doos:
- het inlegformulier, uitgeprint
- de accu
- de lader
- de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.
Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.
Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.
Dat hangt af van de drukte in de werkplaats en van wat we bij de begintest vinden. We noemen hier daarom geen vast aantal dagen. De actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Stella sundvall type 1 - 24V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Stella sundvall type 1 - 24V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren of repareren je Stella accu.
We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
Stella Sundvall type 1 24V accu revisie bij KWS Seuren
Werkt je Stella Sundvall type 1 24V accu niet meer zoals hij zou moeten? KWS Seuren reviseert je fietsaccu vakkundig. We openen de behuizing, vervangen de versleten cellen door nieuwe en stellen het accupakket opnieuw af, zodat je weer de volledige actieradius terugkrijgt.
Een revisie is voordeliger en duurzamer dan een nieuwe accu kopen. Je betaalt vanaf €300 en krijgt 2 jaar garantie op het werk. Met ruim 45.000 gereviseerde accu’s weet KWS Seuren precies wat een Stella-accu nodig heeft.