SFM Oliver 500 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,5/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Beschrijving
36V lithium-ion accu voor de SFM Oliver 500. Deze accu is er in verschillende capaciteiten (12Ah tot 40Ah) en weegt 3 tot 8 kilo — een stuk lichter dan de loodaccu van 14 kilo die origineel in veel Oliver 500-steppen zit. Gebruik bij een lithium-accu altijd een bijpassende lithium-lader, geen oude loodlader.
Specificaties
| Geschikt voor | SFM bikes, Sachs, Saxxx |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Productnaam | Oliver 500 36V |
| Merk | SFM bikes |
| KWS product code | acc-sfm--36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 30 Ah, 35 Ah |
| Gewicht | 6 kg |
| Technologie | Lithium-ion |
Past in deze fietsen
- SFM Oliver 500
Veelgestelde vragen
De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.
Alleen de accu en de lader. De scooter blijft bij jou. Haal de accu eruit en meld hem aan via deze pagina. Krijg je hem er niet uit, neem dan eerst contact met ons op.
Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.
Je kiest uit 30Ah, 35Ah, 20Ah. Meer Ah is meer energie in dezelfde behuizing, dus je komt verder op één lading. Hoeveel verder hangt af van belading, rijstijl, wind en temperatuur. Daarom noemen we geen kilometers. Wat we wel garanderen: de capaciteit die je bestelt, zit er ook in.
Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.
Dit gaat in de doos:
- het inlegformulier, uitgeprint
- de accu
- de lader
- de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.
Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.
Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.
Reken op ongeveer 10 werkdagen, vanaf het moment dat je accu bij ons is ingeboekt. Hoe lang het precies duurt, hangt af van wat we bij de begintest vinden. De status volg je in je eigen account, en de actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.
Ja. Heb je vaker accu's van tilliften, rolstoelen of scootmobielen, dan hoef je ze niet stuk voor stuk via deze pagina aan te melden. Elke vestiging kan met een eigen inkoopreferentie aanleveren, terwijl afspraken en facturatie centraal lopen. Hoe dat werkt, staat op de pagina zorg en hulpmiddelen.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn SFM Oliver 500 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw SFM Oliver 500 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren of repareren je SFM bikes accu.
We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.