Busch+Müller Typ 493A Ixon Speed 6V

Type

Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp

Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies

Kies jouw capaciteit

*Let op! Deze afstanden zijn een indicatie

Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 15 werkdagen voordat uw accu klaar is

Beschrijving

De Busch+Müller Typ 493A is de originele NiMH-accu van de Ixon Speed fietsverlichting. Na jaren trouwe dienst houden de cellen de lading niet meer vast — de lamp brandt korter of gaat helemaal niet meer aan. Bij een revisie vervangen we alle vijf 4/3A-cellen door nieuwe NiMH-cellen van 4,5 Ah. Dat is méér dan de originele 4,1 Ah, dus je lamp brandt langer dan toen hij nieuw was. De behuizing, bekabeling en stekker blijven origineel. Specificaties: 6 volt, NiMH, max. laadstroom 1,2 A, max. ontlaadstroom 4,1 A. Op elke revisie krijg je 2 jaar garantie en de accu is binnen circa 10 werkdagen weer thuis.

Specificaties

Geschikt voor

Busch+Müller

Typenummer

Typ 493A for Ixon Speed

Nominale spanning accu

6.00 V

Onderdeel nummer

493A

Fabrikant code

6V

Originele capaciteit

4.1 Ah

Productnaam

Typ 493A Ixon Speed

Merk

Busch+Müller

KWS product code

acc-bus-mul--6.00v

Kleur

Groen

Beschikbare capaciteiten

4.5 Ah

Gewicht

0 kg

Technologie

NiMH

Veelgestelde vragen

De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.

Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.

Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.

Dit gaat in de doos:

  • het inlegformulier, uitgeprint
  • de accu
  • de lader
  • de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.

Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.

Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.

Dat hangt af van de drukte in de werkplaats en van wat we bij de begintest vinden. We noemen hier daarom geen vast aantal dagen. De actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Busch+Müller Typ 493A Ixon Speed 6V?

Zoek en bestel jouw accu in de webshop

Je kunt jouw Busch+Müller Typ 493A Ixon Speed 6V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.

Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.

Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.

Wij reviseren of repareren je Busch+Müller accu.

We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.

Reviews van onze klanten

Goed gerepareerd en netjes verzonden. Goede contacten Arnold de Keijzer
Ik dacht ik de goede accu voor mijn fiets had besteld, maar die accu paste niet. Na een telefoontje kon mijn man de accu omruilen voor een passende accu en die was zelfs minder duur en toen kregen we ook nog geld terug. Echt super, dat ze die ook op voorraad hadden. Adelheid Daamen
Netjes terug gekomen. Eerste testrit goed bevallen. J. Boeter
Snelle afhandeling van mijn bestelling. Bij de gereviseerde fietsaccu een duidelijke handleiding hoe het oplaadproces van de accu moet worden gedaan zodat de optimale energie uit accu kan worden gehaald en de levensduur verlengd. Jan J.W. Martin
Op goeie sterkte terug gekregen. Mijn fiets heeft zijn kracht terug Wim Dervaux

Review score: goed

4.5/5

Revisie van uw Busch+Müller Ixon Speed accu

De Busch+Müller Typ 493A is de originele 6V NiMH-accu voor de Ixon Speed koplamp. Bij KWS Seuren kun je terecht voor levering, revisie en reparatie van fietsaccu's. Met ruim 45.000 gereviseerde accu's en 2 jaar garantie op onze revisie zit je goed.