Sparta Ion GL / GLS Plus accu (PMU3)
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group, Batavus, Koga, Sparta |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | 29111132 |
| Originele capaciteit | 14 Ah |
| Productnaam | Ion GL / GLS Plus accu (PMU3) |
| Merk | Sparta |
| KWS product code | acc-spa-ebp-pmu-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | Niet bekend |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | Niet bekend |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
Als uw Sparta Ion GL / GLS Plus accu (PMU3) accu niet beschikbaar is voor revisie, reparatie, of als nieuwe aankoop, kunnen wij helaas geen verdere hulp bieden. Deze accu is ook opgenomen in onze lijst van onherstelbare accu's op onze website, die u hier kunt vinden: kwsseuren.nl/onherstelbaar.
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Sparta Ion GL / GLS Plus accu (PMU3) niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de Elektrische fiets
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.
Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw Sparta accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.
Als u na de diagnose besluit om uw Sparta Ion GL / GLS Plus accu (PMU3) accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.
Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.
In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.
Deze accu past op een Sparta maar is ook geschikt voor de volgende merken:
Batavus, Accel Group, en Koga
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews van onze klanten
Sparta Ion GL / GLS Plus accu revisie (PMU3)
De Sparta Ion GL Plus en GLS Plus zijn uitgerust met het PMU3-accusysteem: een 24V lithium-ion frameaccu met een capaciteit van 10Ah (240Wh) of 14Ah (336Wh). De accu zit in de framebuis en is bij sommige modellen uitneembaar. Dit ION-systeem wordt ook gebruikt door Batavus en Koga. Na jarenlang fietsen neemt de capaciteit geleidelijk af — het bereik per lading wordt korter en de ondersteuning voelt zwakker aan.
Bij KWS Seuren openen we het ION PMU3-pack, testen we elke celgroep apart en vervangen we de versleten cellen door nieuwe hoogwaardige lithiumcellen. De BMS-print en bedrading worden gecontroleerd en hergebruikt. Let op: na revisie moet de accu opnieuw worden gekoppeld aan je fiets via een erkende dealer, anders stopt de ondersteuning na enkele kilometers. Met meer dan 45.000 gereviseerde accu's weten we precies hoe het ION-systeem werkt. Een accu revisie bespaart je flink ten opzichte van een nieuw ION-pack.
Wil je weten of jouw Sparta Ion GL of GLS Plus accu geschikt is voor revisie? Neem contact met ons op of stuur de accu op — we meten de cellen door en geven je eerlijk advies.