BMZ impulse integrale 36V
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat je kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | BMZ, Derby cycle, Kalkhoff, NOX Cycles |
|---|---|
| Typenummer | 24558-1GP / F999999 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 10 Ah |
| Productnaam | impulse integrale |
| Merk | BMZ |
| KWS product code | acc-bmz-imp-int-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | Rosenberger |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 10 Ah, 13.4 Ah, 16.7 Ah |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | Niet bekend |
| Gewicht | 0 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
Wanneer u uw BMZ accu voor reparatie aan ons aanbied, starten we met een grondige diagnose om de staat van de accu te bepalen. Op basis van deze diagnose stellen we vast wat er nodig is om de accu te herstellen. Wij nemen contact met u op om de bevindingen te bespreken. Daarna kunt u beslissen of u de reparatie wilt laten uitvoeren of niet.
Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw BMZ accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.
Als u na de diagnose besluit om uw BMZ impulse integrale 36V accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.
Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.
In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.
Deze accu past op een BMZ maar is ook geschikt voor de volgende merken:
De kosten van de reparatie worden altijd van tevoren (telefonisch of per mail) besproken zodra wij een diagnose hebben vastgesteld.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn BMZ impulse integrale 36V?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw BMZ impulse integrale 36V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je BMZ accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
BMZ Impulse Integrale 36V accu revisie
De BMZ Impulse Integrale is een 36V geïntegreerde frameaccu met een originele capaciteit van 10 Ah. Deze accu wordt toegepast in e-bikes met het Impulse-aandrijfsysteem, waaronder modellen van Kalkhoff, Raleigh en Focus. Bij KWS Seuren kunt u terecht voor de revisie en reparatie van deze accu. Wij vervangen de versleten cellen door nieuwe Li-Ion cellen en bieden de mogelijkheid om de capaciteit te verhogen.
Capaciteit verhogen bij revisie
Bij de revisie van uw BMZ Impulse Integrale accu kunt u kiezen uit verschillende capaciteiten. Naast het herstellen van de originele 10 Ah bieden wij opwaarderingen aan naar 13,4 Ah of 16,7 Ah. Een hogere capaciteit betekent een aanzienlijk grotere actieradius per laadbeurt, zonder dat u een andere accu of behuizing nodig heeft. De werkelijke range hangt af van het ondersteuningsniveau, het terrein en het gewicht van de fietser.
Hoe verloopt de revisie van uw Impulse Integrale accu
Na ontvangst openen wij de accubehuizing en meten wij elke cel individueel door. Zo stellen wij de exacte staat van het accupakket vast. Alle cellen worden vervangen door nieuwe, hoogwaardige Li-Ion cellen. De accu doorloopt daarna een volledig laad- en ontlaadprogramma om de capaciteit te verifiëren. Het BMS wordt gecontroleerd en waar nodig bijgewerkt voor correcte samenwerking met het Impulse-systeem. Het revisieproces duurt gemiddeld vijf tot zeven werkdagen.
Waarom uw Impulse Integrale accu reviseren bij KWS Seuren
KWS Seuren heeft ruime ervaring met BMZ accu's en het Impulse-aandrijfsysteem. De geïntegreerde configuratie van de Integrale vereist specifieke kennis bij het openen en reviseren, en daar beschikken wij over. Op al onze revisiewerkzaamheden ontvangt u twee jaar garantie. Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op.
Veelgestelde vragen
De kosten zijn afhankelijk van de gewenste capaciteit en de staat van uw accu. Na ontvangst en diagnose ontvangt u een vrijblijvende prijsopgave.
Ja, bij revisie kunt u kiezen voor 13,4 Ah of 16,7 Ah in plaats van de originele 10 Ah. Hierdoor krijgt u een aanzienlijk grotere actieradius.
Een revisie duurt gemiddeld vijf tot zeven werkdagen na ontvangst. Wij houden u op de hoogte van de voortgang.
Ja, wij zorgen ervoor dat het BMS na celvervanging correct is geconfigureerd. De communicatie tussen accu en Impulse-aandrijving functioneert na revisie weer zoals u gewend bent.