Yamaha Intube accu 36V 600Wh
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat je kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Typenummer | Yamaha 36 Volt PW-X & PW-x2 |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Fabrikant code | Yamaha PW-SE, Yamaha PW-ST, Yamaha PW-TE, Yamaha PW-X, Yamaha PW-X2 |
| Originele capaciteit | 16.7 Ah |
| Productnaam | Intube accu 36V 600Wh |
| Merk | Yamaha |
| KWS product code | acc-yam-yam-600-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | Yamaha |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | frame |
| Gewicht | 3.8 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium |
Veelgestelde vragen
Wanneer u uw Yamaha accu voor reparatie aan ons aanbied, starten we met een grondige diagnose om de staat van de accu te bepalen. Op basis van deze diagnose stellen we vast wat er nodig is om de accu te herstellen. Wij nemen contact met u op om de bevindingen te bespreken. Daarna kunt u beslissen of u de reparatie wilt laten uitvoeren of niet.
Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw Yamaha accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.
Als u na de diagnose besluit om uw Yamaha Intube accu 36V 600Wh accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.
Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.
In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.
De kosten van de reparatie worden altijd van tevoren (telefonisch of per mail) besproken zodra wij een diagnose hebben vastgesteld.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn Yamaha Intube accu 36V 600Wh?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Yamaha Intube accu 36V 600Wh in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je Yamaha accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
Yamaha Intube accu 36V 600Wh reparatie
De Yamaha Intube 36V 600Wh is een ingebouwde e-bike accu die speciaal is ontwikkeld voor Yamaha's PW-X, PW-X2, PW-SE en PW-ST aandrijfsystemen. Met een capaciteit van 600Wh (36V, 16,7Ah) biedt deze accu een ruime actieradius voor langere fietstochten. De Intube-constructie zorgt voor een strak en gestroomlijnd fietsontwerp doordat de accu volledig in het frame is geïntegreerd.
KWS Seuren is gespecialiseerd in de revisie van Yamaha Intube 600Wh-accu's. Onze technici demonteren het accupakket zorgvuldig en testen elke cel individueel op capaciteit en interne weerstand. Cellen die niet meer aan de vereiste specificaties voldoen, worden vervangen door hoogwaardige lithium-ion cellen. Na hermontage en kalibratie van het BMS is uw Yamaha-accu weer klaar voor de weg.
Merkt u dat uw Yamaha Intube 600Wh-accu minder ver komt of niet meer goed oplaadt? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende diagnose. Wij adviseren u eerlijk over de mogelijkheden en verwachte prestatieverbetering na revisie.
Veelgestelde vragen