TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat je kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | TQ |
|---|---|
| Typenummer | TQ-HPR50 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 4.4 Ah |
| Productnaam | HPR RANGE EXTENDER 160 Wh |
| Merk | TQ |
| KWS product code | acc-tqb-hpr-160-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | TQ |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | frame |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
Bij een revisie vervangen we de versleten cellen in je TQ HPR Range Extender 160Wh door nieuwe, hoogwaardige cellen. De originele behuizing en elektronica blijven intact. Zo krijg je weer de volledige extra capaciteit terug voor langere ritten.
Een revisie is vaak voordeliger dan een compleet nieuwe range extender en bovendien duurzamer. Je bespaart grondstoffen doordat de originele behuizing hergebruikt wordt. Bij KWS Seuren hebben we al meer dan 45.000 accu's gereviseerd — met garantie op het resultaat.
Typische signalen zijn een sterk verminderde extra capaciteit of de range extender die niet meer volledig oplaadt. Merk je dat het extra bereik tegenvalt? Laat je accu dan controleren bij KWS Seuren.
Wanneer u uw TQ accu voor reparatie aan ons aanbied, starten we met een grondige diagnose om de staat van de accu te bepalen. Op basis van deze diagnose stellen we vast wat er nodig is om de accu te herstellen. Wij nemen contact met u op om de bevindingen te bespreken. Daarna kunt u beslissen of u de reparatie wilt laten uitvoeren of niet.
Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw TQ accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.
Als u na de diagnose besluit om uw TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.
Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.
In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.
De kosten van de reparatie worden altijd van tevoren (telefonisch of per mail) besproken zodra wij een diagnose hebben vastgesteld.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw TQ HPR RANGE EXTENDER 160 Wh in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je TQ accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
TQ HPR Range Extender 160Wh revisie
Merk je dat je TQ HPR Range Extender 160Wh minder capaciteit levert? Bij KWS Seuren reviseren we jouw range extender accu met nieuwe, hoogwaardige cellen. Zo haal je weer het maximale extra bereik uit je e-bike.
We hebben inmiddels meer dan 45.000 accu's gereviseerd. Een accu revisie is een duurzaam en voordelig alternatief voor een volledig nieuwe accu — beter voor je portemonnee én het milieu.
Benieuwd wat we voor jouw TQ HPR accu kunnen betekenen? Neem contact met ons op voor een vrijblijvend advies.