TiMotion SLK Carry Classic 185
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat je kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | TiMotion |
|---|---|
| Typenummer | 50501-130-01 |
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Originele capaciteit | 3 Ah |
| Productnaam | SLK Carry Classic 185 |
| Merk | TiMotion |
| KWS product code | acc-tim-tim-slk-24.00v |
| Maximale spanning lader | 28.00 V |
| Kleur | Grijs |
| Toepassing | Tillift |
| Laadaansluiting | Onbekend |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 3 Ah |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | frame |
| Gewicht | 2 kg |
| Technologie | Lood |
Veelgestelde vragen
In de meeste gevallen wel. De TiMotion clip-on accu's zijn goed geschikt voor celvervanging. We controleren het BMS, de clip-on bevestiging en de veiligheidsschakelingen. Zolang de elektronica goed functioneert, kunnen we de cellen vervangen en de oorspronkelijke capaciteit herstellen.
Ja, veiligheid staat bij ons voorop, zeker bij medische apparatuur. We gebruiken hoogwaardige cellen en testen de gereviseerde accu op correcte werking van alle beveiligingen in het BMS. De accu wordt pas vrijgegeven als alle tests succesvol zijn doorlopen.
De nieuwe cellen die wij plaatsen bieden een vergelijkbare levensduur als het origineel. TiMotion specificeert tot 2.000 laadcycli voor nieuwe accu's. Met de hoogwaardige cellen die wij gebruiken kun je rekenen op een vergelijkbaar aantal cycli, afhankelijk van het gebruikspatroon en de oplaadgewoonten.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt Reparatie van mijn TiMotion SLK Carry Classic 185?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw TiMotion SLK Carry Classic 185 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij repareren je TiMotion accu.
We repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
TiMotion SLK Carry Classic 185 accu revisie
De TiMotion SLK Carry Classic 185 is een passieve tillift die veelvuldig wordt ingezet in de zorg voor het veilig tillen en verplaatsen van patiënten. De tillift werkt op een oplaadbare lithium-ion accu met clip-on bevestiging, ontworpen voor een lange levensduur van zo'n 2.000 laadcycli. Wanneer de accu na intensief gebruik minder capaciteit levert en de tillift niet meer voldoende kracht heeft voor een volledige dienst, kan een revisie bij KWS Seuren de accu weer betrouwbaar maken.
Bij de revisie van een TiMotion tillift-accu openen we het accupak en vervangen de interne lithium-ion cellen. Het BMS en het clip-on mechanisme worden gecontroleerd op correcte werking en veiligheid. Omdat deze accu's in een zorgsetting worden gebruikt, is betrouwbaarheid essentieel. We testen de gereviseerde accu uitvoerig voordat we deze retourneren.
Naast fiets- en scooteraccu's reviseert KWS Seuren ook accu's voor medische hulpmiddelen zoals tilliften. Neem contact met ons op om de mogelijkheden voor je TiMotion accu te bespreken, of bekijk de reparatiepagina voor meer informatie.