Sparta batavus ION frame 24V
Niet beschikbaar
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group, Batavus, Sparta |
|---|---|
| Typenummer | 29110630 |
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Originele capaciteit | 11 Ah |
| Productnaam | batavus ION frame 24V |
| Merk | Batavus |
| KWS product code | acc-bat-bat-ion-24.00v |
| Maximale spanning lader | 29.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische fiets |
| Laadaansluiting | 5 pins |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | Niet bekend |
| Gewicht | 0 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | NiMH |
Veelgestelde vragen
Als uw Sparta batavus ION frame 24V accu niet beschikbaar is voor revisie, reparatie, of als nieuwe aankoop, kunnen wij helaas geen verdere hulp bieden. Deze accu is ook opgenomen in onze lijst van onherstelbare accu's op onze website, die u hier kunt vinden: kwsseuren.nl/onherstelbaar.
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Sparta batavus ION frame 24V niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de Elektrische fiets
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.
Onze 'no cure, no pay'-regeling houdt in dat als wij geen oplossing kunnen bieden, zoals reparatie of een vervangende accu, er geen kosten voor u zijn. Dit betekent dat als wij uw Batavus accu niet kunnen repareren of vervangen, u niet hoeft te betalen voor de door ons uitgevoerde onderzoeken of pogingen tot reparatie.
Als u na de diagnose besluit om uw Sparta batavus ION frame 24V accu niet te laten repareren, brengen wij onderzoekskosten in rekening. Vervolgens sturen we uw accu terug. Dit zorgt ervoor dat u volledig op de hoogte bent van de staat van uw accu en de mogelijke reparatiekosten voordat u een definitieve beslissing neemt.
Indien alleen de optie reparatie mogelijk is kan het zijn dat de accu niet te reviseren is. Het kan ook zo zijn dat wij de accu nog niet eerder binnen hebben gehad en dus niet zeker weten of de accu te reviseren is met de daarbij behorende capaciteiten.
In veel gevallen kunnen wij de accu nog wel repareren ook al is een revisie niet mogelijk.
Deze accu past op een Batavus maar is ook geschikt voor de volgende merken:
Accel Group, en Sparta
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews van onze klanten
Sparta Batavus ION frame 24V accu revisie
De Sparta Batavus ION frame-accu is een 24V NiMH of Li-Ion accu die in het frame (downtube) van diverse Sparta, Batavus en Koga e-bikes is geïntegreerd. De NiMH-variant levert doorgaans 11Ah (264Wh), terwijl de Li-Ion-uitvoering 10Ah (240Wh) biedt. Deze zogenaamde "banaanaccu" wordt aangestuurd door het ION-motorsysteem en moet na installatie bij een dealer worden geregistreerd voor volledige functionaliteit.
Bij KWS Seuren voeren wij een professionele revisie uit van uw Sparta Batavus ION frame-accu. Onze technici openen het accupack, testen elke cel individueel en vervangen versleten cellen door kwalitatieve nieuwe exemplaren. Of het nu gaat om de oudere NiMH-variant of de nieuwere Li-Ion-uitvoering, wij hebben ervaring met beide typen. Het BMS en de bedrading worden gecontroleerd zodat de accu na revisie weer betrouwbaar samenwerkt met het ION-systeem.
Merkt u dat uw ION frame-accu steeds minder ver komt of niet meer volledig oplaadt? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende diagnose. Wij beoordelen de staat van uw accu en adviseren u over celvervanging of volledige revisie, zodat u weer zorgeloos kunt fietsen.
Veelgestelde vragen
De oudere ION e-bikes gebruiken een NiMH (nikkel-metaalhydride) accu van 24V met 11Ah capaciteit. Nieuwere modellen zijn overgestapt op Li-Ion (lithium-ion) technologie met 24V en 10Ah. De Li-Ion variant is lichter, heeft geen geheugeneffect en behoudt langer zijn capaciteit. Bij revisie houdt KWS Seuren rekening met het type accu en gebruikt de juiste celchemie voor uw specifieke variant.
ION accu's uit de Sparta, Batavus en Koga serie moeten na installatie geregistreerd worden via een dealer met de juiste diagnosesoftware. Zonder registratie kan de ondersteuning na 15 tot 50 kilometer stoppen. Bij een revisie door KWS Seuren wordt het BMS zodanig behandeld dat herregistratie in de meeste gevallen soepel verloopt. Wij adviseren u om na ontvangst van de gereviseerde accu contact op te nemen met uw fietsendealer voor de koppeling.
De ION frame-accu wordt gebruikt in diverse modellen van Sparta (onder andere de ION RX en ION GL-serie), Batavus (zoals de Padova en Milano) en Koga e-bikes met het ION-motorsysteem. Deze accu is herkenbaar aan de langwerpige vorm die in de onderbuis van het frame is geïntegreerd, vaak aangeduid als de banaanvorm. Ongeacht het merk of model kan KWS Seuren deze accu reviseren.