Sinc 72V - 190819-000015
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | Sinc |
|---|---|
| Typenummer | 190819-000015 |
| Nominale spanning accu | 72.00 V |
| Originele capaciteit | 16 Ah |
| Productnaam | 72V - 190819-000015 |
| Merk | Sinc |
| KWS product code | acc-sin-sin-72.00v |
| Maximale spanning lader | 84.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische scooter |
| Laadaansluiting | 3 pins |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 16.7 Ah |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | frame |
| Gewicht | 8 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
De kosten van een reparatie worden altijd van tevoren (telefonisch of per mail) besproken zodra wij een diagnose hebben vastgesteld.
Ondervindt u problemen met uw SincSinc 72V - 190819-000015 accu, zoals dat de scooter accu niet laadt? Of dat u niet ver genoeg meer komt? Dit kan te maken hebben met het accupakket van 72.00V maar ook met de elektronica in de accu. Dankzij onze uitgebreide ervaring kunnen wij dit soort problemen in bijna alle gevallen oplossen. Hierdoor kan uw scooter accu weer jaren mee, zonder dat u direct grote uitgaven hoeft te doen.
Bij een revisie stuur je jouw Sinc Sinc 72V - 190819-000015 naar ons op en wij voorzien deze van een nieuw accupakket. Hierdoor is het vaak mogelijk de capaciteit te upgraden, wat betekent dat je met jouw scooter accu verder kan rijden dan toen hij uit de fabriek kwam. Revisie is duurzaam omdat je jouw huidige behuizing behoudt met bijkomend voordeel dat het voordeliger is dan een refurbished of een nieuwe accu. Bij een revisie krijg je 2 jaar garantie op het nieuwe accupakket.
Het is mogelijk uw accu te upgraden naar een hogere capaciteit, bij de Sinc Sinc 72V - 190819-000015 zijn de mogelijke capaciteiten 16.7Ah
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Sinc 72V - 190819-000015?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Sinc 72V - 190819-000015 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren of repareren je Sinc accu.
We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
Sinc 72V scooter accu revisie
Heb je een Sinc 72V elektrische scooter waarvan de accu minder goed presteert? Bij KWS Seuren zijn we gespecialiseerd in het reviseren van scooter accu's. We vervangen de verouderde cellen door nieuwe, hoogwaardige cellen zodat je weer optimaal kunt rijden. Op elke revisie geven we twee jaar garantie. Met meer dan 45.000 gereviseerde accu's kun je op onze ervaring vertrouwen. Neem contact op voor een vrijblijvend adviesgesprek of bekijk onze reparatiemogelijkheden.
Veelgestelde vragen
Ja, bij KWS Seuren reviseren we Sinc 72V scooter accu's met nieuwe, hoogwaardige cellen. Na revisie heb je weer de volledige capaciteit en ontvang je twee jaar garantie. Bekijk onze reparatiemogelijkheden.
Een revisie duurt gemiddeld vijf tot tien werkdagen. Zodra de accu klaar is, ontvang je bericht en kun je hem laten opsturen of ophalen. Neem contact op voor de actuele doorlooptijd.
Ja, neem eerst contact met ons op zodat we de mogelijkheden bespreken. Daarna ontvang je verzendinstructies. Je kunt de accu ook langsbrengen bij KWS Seuren. Neem contact op.