Hor­win K1 Ham­mer 48V

Hor­win K1 Ham­mer 48V accu reviseren.png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu reset.png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu repareren.png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu reparatie.png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu reviseren (2).png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu.png Hor­win K1 Ham­mer 48V accu revisie.png

Type

Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp

Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies

Kies jouw capaciteit

*Let op! Deze afstanden zijn een indicatie

Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is

Specificaties

Nominale spanning accu

48.00 V

Productnaam

Hor­win K1 Ham­mer 48V

Merk

Horwin

KWS product code

acc-hor--48.00v

Toepassing

Elektrische scooter

Beschikbare capaciteiten

10 Ah

Gewicht

3 kg

Past in deze fietsen

  • Horwin K1 Hammer

Veelgestelde vragen

De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.

Alleen de accu en de lader. De scooter blijft bij jou. Haal de accu eruit en meld hem aan via deze pagina. Krijg je hem er niet uit, neem dan eerst contact met ons op.

Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.

Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.

Dit gaat in de doos:

  • het inlegformulier, uitgeprint
  • de accu
  • de lader
  • de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.

Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.

Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.

Reken op ongeveer 10 werkdagen, vanaf het moment dat je accu bij ons is ingeboekt. Hoe lang het precies duurt, hangt af van wat we bij de begintest vinden. De status volg je in je eigen account, en de actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Hor­win K1 Ham­mer 48V?

Zoek en bestel jouw accu in de webshop

Je kunt jouw Hor­win K1 Ham­mer 48V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.

Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.

Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.

Wij reviseren of repareren je Horwin accu.

We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.

Reviews van onze klanten

Fietsaccu's nagekeken. Prima service. Bert Kellenaers
Geen lange wachttijden, etiket op de batterij met datum en vermogen, gratis verzending, correcte garantie behandeling, als de klanten niet zeggen is het omdat het goed is zeker. Doe zo voort! Luc Ostyn
De accu was na 12 dagen weer in mijn bezit. Dit vind ik in de vakantie tijd een geweldige prestatie !Ik zou KWS zeker bij andere aanbevelen voor het vakwerk wat er geleverd is en de korte tijd dat hij weer via de koerier thuis afgeleverd werd. Nogmaals hartelijk dank . gr. Sjaak Schotvanger Sjaak Schotvanger
Zo blijven verder gaan Elly Bleumer
Bestellen, versturen was eenvoudig. Accu is gereviseerd retour ontvangen, nu even afwachten of het eindresultaat ook goed is. Floris Konings

Review score: goed

4.5/5

Horwin K1 Hammer 48V accu reviseren

De Horwin K1 Hammer 48V accu zit in je elektrische scooter. Merk je dat je minder ver komt op een volle lading of dat de accu niet meer goed oplaadt? Dan hoef je hem niet meteen te vervangen. Bij KWS Seuren testen we je accu en vervangen we de verzwakte cellen, zodat je scooter weer het volle bereik haalt.

Je krijgt 2 jaar garantie op de revisie en profiteert van de ervaring uit ruim 45.000 gereviseerde accu's. Een revisie start vanaf €300 — voordeliger dan een nieuwe accu.