Z Force ZF 9.4
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Nominale spanning accu | 100.40 V |
|---|---|
| Onderdeel nummer | Zero DS Street |
| Originele capaciteit | 90 Ah |
| Productnaam | Z Force ZF 9.4 |
| Merk | Zero |
| KWS product code | acc-zer-zer-zf9-100.40v |
| Maximale spanning lader | 100.40 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische motor |
| Laadaansluiting | Onbekend |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 90 Ah |
| Bevestiging | Frame |
| Gewicht | 50 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
Het ZF 9.4 pack werd gebruikt in onder andere de Zero S en Zero DS. Nieuwere modellen zoals de SR/F gebruiken grotere packs (ZF 14.4 of ZF 15.6).
Het is mogelijk uw accu te upgraden naar een hogere capaciteit, bij de Zero Z Force ZF 9.4 zijn de mogelijke capaciteiten 90Ah
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews van onze klanten
Z Force ZF 9.4 accu revisie
De Z Force ZF 9.4 is het accupack van Zero Motorcycles met een capaciteit van 9,4 kWh, gebruikt in modellen als de Zero S en Zero DS. Het pack werkt op circa 102V nominaal en bestaat uit lithium-ion cellen die samen een stadsbereik van ruim 160 kilometer mogelijk maken. Na jarenlang rijden neemt de celcapaciteit geleidelijk af, wat zich uit in een korter bereik en langere laadtijden.