Ultracell 12V
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Typenummer | UCG20-12 |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 12.00 V |
| Fabrikant code | BG013150 |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | 12V |
| Merk | Ultracell |
| KWS product code | acc-ult-acc-12v-12.00v |
| Maximale spanning lader | 12.00 V |
| Kleur | Grijs + Blauw |
| Toepassing | Scootmobiel |
| Laadaansluiting | Niet bekend |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Frame |
| Aansluiting op fiets | Niet bekend |
| Gewicht | 0 kg |
| Technologie | Gel Deep Cycle |
Veelgestelde vragen
De kosten voor een Ultracell 6V 12Ah accu revisie hangen af van de staat van je accu en de benodigde cellen. Neem contact op voor een vrijblijvende prijsindicatie.
Een Ultracell 6V 12Ah accu revisie duurt gemiddeld vijf tot tien werkdagen. Na ontvangst starten we direct met het vervangen van de cellen. Bekijk het proces op onze reparatiepagina.
Ja, op elke Ultracell 6V 12Ah accu revisie geven we twee jaar garantie. We hebben inmiddels meer dan 45.000 accu's gereviseerd. Lees meer over onze garantievoorwaarden.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews van onze klanten
Ultracell 12V
Met onze praktijkervaring van accu’s uit Nederland, België en Duitsland kunnen wij een deskundige keuze maken, daarom bieden wij alleen A-klasse accu’s aan die bewezen hebben een goede kwaliteit te hebben. Deze Ultracel loodgel accu heeft een heel breed toepassingsgebied.