Stella Type Accu SF 2.0-LIN

Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu revisie Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu reviseren Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu reparatie Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu repareren Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu reset Nieuwe type oude type stella accu Oude en nieuwe type stella accu

Type

Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp

Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies

Kies jouw capaciteit

*Let op! Deze afstanden zijn een indicatie

Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 15 werkdagen voordat uw accu klaar is

Beschrijving

Let op!

Dit betreft een nieuw type stella accu. Deze nieuwe Stella Type Accu SF 2.0-LIN gemaakt door Phylion lijkt enorm op z'n voorganger. Het verschil kan worden gevonden in de aansluiting aan de achterzijde van de accu, de indicator aan de zijkant en de lamp aan de voorzijde van de accu. Dit nieuwere type accu heeft zoals de oude Stella type 2 accu geen slot op de accu.

Specificaties

Geschikt voor

Phylion, Stella

Typenummer

CB05100202

Nominale spanning accu

36.00 V

Onderdeel nummer

ebt360-145s3saa

Fabrikant code

SZSF09-1905000080

Originele capaciteit

14.5 Ah

Productnaam

Type Accu SF 2.0-LIN

Merk

Stella

KWS product code

acc-ste-ste-sf2.0-36.00v

Maximale spanning lader

42.00 V

Kleur

Zwart

Toepassing

Elektrische fiets

Laadaansluiting

3 pins

Plug en play

Ja

Geïntegreerd achterlicht

Ja

Beschikbare capaciteiten

10 Ah, 13.4 Ah, 16.7 Ah

Bevestiging

Bagagedrager

Aansluiting op fiets

Bagagedrager

Gewicht

4 kg

Type oplader aansluiting

Stella

Technologie

Lithium-ion

Past in deze fietsen

  • Stella Dolce Comfort FDST
  • Stella Dolce Superior FDST
  • Stella Dolce Superior MDS
  • Stella Livorno Easy FDST
  • Stella Livorno Superior FDST
  • Stella Livorno Superior MDS
  • Stella Nantes Superior FDST ISP
  • Stella Vicenza Superior FDST
  • Stella Vicenza Superior MDB

Veelgestelde vragen

Deze laders passen op de Stella Type Accu SF 2.0-LIN:

Stuur je de accu naar ons op, doe je eigen lader er dan bij. We testen ze samen.

De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.

Deze accu van Stella zit ook op:

Phylion

. Twijfel je of het jouw accu is? Vergelijk het onderdeelnummer op de sticker met de specificaties op deze pagina.

Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.

Je kiest uit 10Ah, 16.7Ah, 13.4Ah. Meer Ah is meer energie in dezelfde behuizing, dus je komt verder op één lading. Hoeveel verder hangt af van belading, rijstijl, wind en temperatuur. Daarom noemen we geen kilometers. Wat we wel garanderen: de capaciteit die je bestelt, zit er ook in.

Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.

Dit gaat in de doos:

  • het inlegformulier, uitgeprint
  • de accu
  • de lader
  • de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.

Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.

Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.

Dat hangt af van de drukte in de werkplaats en van wat we bij de begintest vinden. We noemen hier daarom geen vast aantal dagen. De actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Stella Type Accu SF 2.0-LIN?

Zoek en bestel jouw accu in de webshop

Je kunt jouw Stella Type Accu SF 2.0-LIN in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.

Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.

Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.

Wij reviseren of repareren je Stella accu.

We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.

Reviews van onze klanten

Afspraken, vervoer enz. keurig geregeld ! Marius de Graaff
Tot nu toe perfecte accu refurbished! Laurens Hubers
Goede service en kwaliteit. Bert Dekker
Accurate informatie en snelle respons op (mail) vragen👍 Dit geeft vertrouwen! A van Rijn
Mijn eerste ervaring met kwsseuren.nl en gelijk een goede ervaring. Otto. H. Honders

Review score: goed

4.5/5

Stella SF 2.0-LIN accu revisie

De Stella SF 2.0-LIN is een Phylion bagagedrageraccu die op veel Stella e-bikes zit. Wordt je accu sneller leeg dan je gewend bent, of geeft hij foutmeldingen? Wij openen het pack, testen alle cellen individueel en vervangen wat op is.

Je kiest zelf de capaciteit: 10Ah, 13,4Ah of 16,7Ah. Na revisie krijg je een testrapport en 2 jaar garantie. Ophalen en retour is gratis.