Stella Type Accu SF 2.0-LIN compatible








- Gratis verzending en ophaalservice
- 30.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 15.000+ tevreden klanten
- 470+ merken
- 730+ accu's
Beschrijving
Compatible accu
Dit betreft een compatible accu die geschikt is voor de Stella Type Accu SF 2.0-LIN accu's. Deze compatibele accu wordt geproduceerd door EYXON, een merk dat zich onderscheidt door duurzaamheid en kwaliteit. Dankzij de gunstige prijs-kwaliteitverhouding vormen EYXON-accu’s een betrouwbaar en voordelig alternatief voor originele accu’s.
Specificaties
Geschikt voor | Stella |
---|---|
Nominale spanning accu | 36 V |
Originele capaciteit | 14.5 Ah |
Productnaam | Type Accu SF 2.0-LIN compatible |
Merk | Stella |
KWS product code | acc-ste-sty-36v |
Maximale spanning lader | 42 V |
Kleur | Zwart |
Laadaansluiting | 3 pins |
Afmetingen | 34 x 6 x 15,7 cm |
Plug en play | Ja |
Bevestiging | Bagagedrager |
Aansluiting op fiets | Bagagedrager |
Gewicht | 3 kg |
Type oplader aansluiting | 3 pins |
Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Stella Type Accu SF 2.0-LIN compatible niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten scooter accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Stella Type Accu SF 2.0-LIN compatible niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De 36V scooter accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de scooter
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.