Shimano steps BT-E6000/6001 compatible 36V
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | Shimano |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Originele capaciteit | 13.5 Ah |
| Productnaam | Shimano steps BT-E6000/6001 compatible 36V |
| Merk | Shimano |
| KWS product code | acc-shi--36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Kleur | Zwart |
| Laadaansluiting | 3 pins |
| Plug en play | Ja |
| Bevestiging | Bagagedrager |
| Aansluiting op fiets | Bagagedrager |
| Gewicht | 2.96 kg |
| Type oplader aansluiting | Shimano laadpoort |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Shimano steps BT-E6000/6001 compatible 36V niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.
KWS Seuren is gespecialiseerd in het reviseren en repareren van honderden verschillende soorten scooter accu’s. In enkele gevallen is een revisie of reparatie niet mogelijk, dit is afhankelijk van de manier waarop de accu ontwikkeld is. Een aantal mogelijke oorzaken waarom uw Shimano steps BT-E6000/6001 compatible 36V niet te repareren is:
De accu is tijdens de productie ingegoten met een lijm substantie waardoor het niet mogelijk is om onderdelen te vervangen of repareren
De 36.00V scooter accu is niet te openen
Een softwarematige bescherming kan ervoor zorgen dat de accu na herstel niet herkend wordt door de scooter
Een BMS (Battery Management System) dat te gevoelig ontwikkeld is en gaandeweg het herstelproces onherstelbaar defect raakt.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.