Phylion lader RCA 3A 36V

Phylion RCA 3A 36V 1 Phylion RCA 3A 36V 2

Beschrijving

De Phylion acculader met een vermogen van 2A en een tulp-stekker is speciaal ontworpen voor 36V e-bike accu's. Deze lader biedt een snelle en betrouwbare manier om uw accu op te laden. De tulp-stekker maakt het eenvoudig om de lader aan te sluiten op uw e-bike. Dankzij het efficiënte ontwerp en de stabiele laadstroom zorgt de Phylion acculader voor een optimale oplaadervaring. Of u nu uw accu thuis wilt opladen of onderweg gebruikmaakt van een stopcontact, met de Phylion acculader kunt u vertrouwen op een veilige en efficiënte lading. Zorg ervoor dat uw e-bike altijd klaar is voor de rit met de Phylion acculader.

Specificaties

Geschikt voor

Phylion

Nominale spanning accu

36.00 V

Productnaam

lader RCA 3A 36V

Merk

Phylion

KWS product code

lad-phy-2a-tul-36.00v

Kleur

Zwart

laadconnector

RCA

Gewicht

0 kg

Type aansluiting

RCA

Stroomsterkte (A)

3 A

Veelgestelde vragen

De RCA-connector klikt niet vast — hij wordt op zijn plek gehouden door wrijving. In de praktijk werkt dat prima, maar leg de lader op een stabiele ondergrond zodat de stekker niet per ongeluk losraakt tijdens het laden.

Waarschijnlijk wel. Kijk niet naar het fietsmerk maar naar de accu. Staat er "Phylion" op de accu, is het voltage 36V en heeft de laadpoort een tulpaansluiting? Dan past deze lader. Het maakt niet uit of de fiets een Sparta, Batavus, Koga of ander merk is.

Wij leveren deze lader met 3A laadstroom. Dat is sneller dan 2A en volledig veilig voor uw accu. De accu reguleert zelf hoeveel stroom hij opneemt. Een 3A lader op een accu die oorspronkelijk met 2A werd geladen is geen probleem.

Op de volgende pagina geven wij verschillende tips over bijvoorbeeld het opladen van uw accu, de tijd die nodig is om een fietsaccu op te laden en tips over het verlengen van de levensduur van de fietsaccu met behulp van het laden. 

Fietsaccu opladen

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Reviews van onze klanten

Accu laten reviseren, veel goedkoper dan een een nieuwe. T. Voskuilen
Niets meer aan toe te voegen Piet du Burck
Heb al veel ervaring met KWS. Leveren steeds perfect werk. Zeer goed bedrijf met gemotiveerde medewerkers Robert Dederen
Bestellen en afhandeling duidelijk en goed geregeld. Of het opnieuw opwaarderen van mijn accu goed gegaan is en de actieradius verbeterd is weet ik nog niet. Eerst 3 a 5 x leeg rijden en opladen zal de actieradius op 100% brengen. Ik heb daar alle vertrouwen in bij een gerenommeerd bedrijf als KWS SEUREN. Rien van der Meer
Zeer tevreden! Ik heb mijn accu in 2020 opgestuurd. Na onderzoek bleek dat de accu defect was. Nieuwe was niet meer verkrijgbaar. Zij stelden voor om een andere gereviseerde accu op te sturen. Alleen maar lof. De accu is nu 2,5 jaar oud en is nog in prima staat. Ik fiets vaak tochten van rond de 75 km. Soms is de accu pas half leeg. Geweldig! Woudette van Pruijssen

Review score: goed

4.6/5

Phylion lader met RCA-aansluiting – 3A, 36V

Een vervangende 36V lader voor Phylion accu's met RCA-aansluiting (tulpstekker). Phylion is een grote accufabrikant die levert aan diverse fietsmerken. Veel van hun 36V accu's hebben een tulpaansluiting als laadpoort — een enkele ronde pin met metalen ring.

Deze lader levert 42V bij 3A. Dat is de volle laadspanning voor een 10S lithium-ion accu. De RCA-stekker past direct op de laadpoort van uw Phylion accu.

Voor welke accu's is deze lader geschikt?

Deze lader past op alle Phylion 36V accu's met een RCA/tulp-laadpoort. Dat zijn onder andere accu's met modelnummers die beginnen met XH370, SF03 en vergelijkbare typen. De accu kan in een fiets van elk merk zitten — Phylion levert aan Batavus, Sparta, Koga en tientallen andere merken.

Specificaties: 42V uitgang, 3A laadstroom, 230V ingang, automatische uitschakeling.

Bestellen bij KWS Seuren

Bestel deze lader direct bij ons. Niet zeker of uw Phylion accu een RCA-aansluiting heeft? Sommige Phylion accu's hebben een XLR- of DC-connector in plaats van RCA. Stuur ons een foto van de laadpoort — dan weten wij welke lader u nodig heeft.