La souris E-ID S6 scooter 60V

La souris E-ID S6 scooter 60V accu revisie La souris E-ID S6 scooter 60V accu reviseren La souris E-ID S6 scooter 60V accu reparatie La souris E-ID S6 scooter 60V accu maken La souris E-ID S6 scooter 60V accu La souris E-ID S6 scooter 60V accu repareren

Type

Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp

Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies

Kies jouw capaciteit

*Let op! Deze afstanden zijn een indicatie

Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 15 werkdagen voordat uw accu klaar is

Specificaties

Geschikt voor

La souris

Typenummer

JD-0TY-004-16S12P

Nominale spanning accu

60.00 V

Fabrikant code

ADCC14 240120N055

Originele capaciteit

30 Ah

Productnaam

E-ID S6 scooter 60V

Merk

La souris

KWS product code

acc-sou-sou-60.00v

Maximale spanning lader

71.00 V

Kleur

Zwart / Grijs

Laadaansluiting

3 pins

Plug en play

Ja

Beschikbare capaciteiten

30 Ah, 42 Ah

Bevestiging

Frame

Aansluiting op fiets

frame

Gewicht

8 kg

Type oplader aansluiting

3 pins

Technologie

Lithium-ion

Past in deze fietsen

  • La Souris E-ID S6

Veelgestelde vragen

De prijs staat bovenaan deze pagina zodra je Revisie en een capaciteit kiest. Verzending zit in dat bedrag. De begintest ook: die betaal je niet apart als we je accu reviseren. Blijkt na de begintest dat er iets anders nodig is, dan krijg je eerst een nieuw voorstel. Alleen als je dat afwijst, rekenen we €95 onderzoekskosten.

Alleen de accu en de lader. De scooter blijft bij jou. Haal de accu eruit en meld hem aan via deze pagina. Krijg je hem er niet uit, neem dan eerst contact met ons op.

Bij een revisie vervangen we alle cellen in je accu door nieuwe. De behuizing en de aansluiting blijven van jou, dus de accu past daarna gewoon weer op zijn plek. Voor we beginnen doen we een begintest. Zit het probleem ergens anders, bijvoorbeeld in de laadpoort of de elektronica, dan hoor je dat eerst en krijg je een voorstel dat daarbij past. KWS Seuren reviseert accu's sinds 2017.

Je kiest uit 42Ah, 30Ah. Meer Ah is meer energie in dezelfde behuizing, dus je komt verder op één lading. Hoeveel verder hangt af van belading, rijstijl, wind en temperatuur. Daarom noemen we geen kilometers. Wat we wel garanderen: de capaciteit die je bestelt, zit er ook in.

Je meldt je accu aan via deze pagina. Daarna regelen wij de ophaaldienst: de vervoerder haalt het pakket bij je thuis op en dat kost je niets. Je krijgt twee e-mails van ons. Eerst de bestelbevestiging, daarna apart de track-en-trace code met het moment waarop de koerier komt.

Dit gaat in de doos:

  • het inlegformulier, uitgeprint
  • de accu
  • de lader
  • de sleutel in een gesloten envelop, als je accu een slot heeft. Plak hem niet op de accu.

Zonder lader en sleutel kunnen we je accu niet volledig testen. Je voertuig blijft thuis. Vraag de koerier om een afgiftebewijs; dat is je bewijs van verzending.

Twee jaar. Die geldt voor het nieuwe cellenpakket en voor elk onderdeel dat we tijdens de revisie vervangen, dus ook voor een nieuwe printplaat. We garanderen de capaciteit die je bestelt, geen aantal kilometers. De voorwaarden staan op de garantiepagina.

Dat hangt af van de drukte in de werkplaats en van wat we bij de begintest vinden. We noemen hier daarom geen vast aantal dagen. De actuele doorlooptijd staat op kwsseuren.nl/klantenservice/doorlooptijd.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Hoe werkt revisie of reparatie van mijn La souris E-ID S6 scooter 60V?

Zoek en bestel jouw accu in de webshop

Je kunt jouw La souris E-ID S6 scooter 60V in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.

Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.

Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.

Wij reviseren of repareren je La souris accu.

We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.

Reviews van onze klanten

Onderzoek is snel en niet te duur uitgevoerd. Simon Ottengraf
Accu zelf gebracht ivm indruk te krijgen van het bedrijf. Netjes ontvangen en goede indruk van het bedrijf. Accu en lader inmiddels terug in goede verpakking! Hulde! de Vries
Zo blijven verder gaan Elly Bleumer
Uitstekend geholpen, en goedkoper als verwacht , niet onnodig akku vernieuwd maar reparatie uitgevoerd , klasse Theo Wassenaar
Accu laten reviseren, veel goedkoper dan een een nieuwe. T. Voskuilen

Review score: goed

4.6/5

La Souris E-ID S6 60V scooter accu revisie en reparatie

De La Souris E-ID S6 is een elektrische scooter met een krachtig 60V systeem en een accucapaciteit van 30 Ah (1.800 Wh). La Souris is een bekend Nederlands merk dat stijlvolle elektrische scooters produceert voor dagelijks gebruik in de stad. De S6 combineert retro-design met moderne elektrische aandrijving.

Na intensief gebruik neemt de capaciteit van de accu geleidelijk af. U merkt dat de actieradius korter wordt en dat u vaker moet opladen. Bij KWS Seuren reviseren en repareren wij de accu van de La Souris E-ID S6. Wij vervangen de cellen en geven uw scooter-accu een tweede leven.

Capaciteitsupgrade voor de La Souris E-ID S6

Bij revisie van de La Souris E-ID S6 accu kunt u kiezen uit twee capaciteiten: de standaard 30 Ah (1.800 Wh) of een upgrade naar 42 Ah (2.520 Wh). Met de upgrade beschikt u over 40% meer energie dan de originele accu — dat is een aanzienlijk verschil in actieradius, zeker in de stad waar u veel stopt en optrekt.

De upgrade past in de originele accubehuizing en werkt met uw bestaande lader en scooter. U hoeft niets aan te passen — alleen het bereik neemt flink toe.

Hoe verloopt de revisie van uw La Souris accu?

Na ontvangst openen wij de accu en verwijderen alle versleten cellen. De elektronica en het BMS (Battery Management System) worden gecontroleerd en waar nodig vervangen. Vervolgens bouwen wij het nieuwe celpack op in de door u gekozen capaciteit. Na assemblage wordt de accu uitgebreid getest op laadgedrag, capaciteit en veiligheid.

De doorlooptijd bedraagt gemiddeld enkele werkdagen na ontvangst. U ontvangt bericht zodra uw accu gereed is en betaalt op dat moment. Daarna sturen wij de accu direct retour. Op elke revisie ontvangt u garantie.

La Souris E-ID S6 accu laten reviseren bij KWS Seuren

Wilt u uw La Souris E-ID S6 60V accu laten reviseren of repareren? Neem contact met ons op via het contactformulier of bel ons. Wij bespreken de mogelijkheden en adviseren u over de beste capaciteitsoptie voor uw rijgedrag.

KWS Seuren heeft meer dan 45.000 accu's gereviseerd en beschikt over de kennis om ook scooter-accu's met hogere spanningen vakkundig te behandelen. Revisie is een duurzaam en voordelig alternatief voor het kopen van een nieuwe accu.