Cortina Lader Ecomo 24V

3A XLR3

Specificaties

Geschikt voor

Cortina

Nominale spanning accu

24.00 V

Productnaam

Lader Ecomo 24V

Merk

Cortina

KWS product code

lad-cor-lad-eco-24.00v

Kleur

Zwart

laadconnector

XLR3

Gewicht

1 kg

Stroomsterkte (A)

3 A

Past in deze fietsen

  • Cortina Ecomo
  • Cortina Ecomo XL Plus

Veelgestelde vragen

De standaard lader laadt met 2 ampère, de snellader met 3 ampère. In de praktijk scheelt dat een tot twee uur laadtijd, afhankelijk van de accucapaciteit. Beide laders hebben dezelfde connector en beveiligingen. De standaard lader is compacter en goedkoper.

Ja. De lader schakelt automatisch uit zodra de accu vol is. U kunt de lader zonder problemen 's avonds aansluiten en 's ochtends loskoppelen. Langdurig aan de lader laten staan (dagen achtereen) raden wij niet aan - dat is niet nodig en niet ideaal voor de accucellen.

Ja, een lader wordt warm tijdens het laden. Dat is normaal. Zorg dat de lader op een vlakke ondergrond staat met voldoende ventilatie - niet op een kussen of onder een deken. Wordt de lader heet in plaats van warm, of ruikt u een brandlucht? Stop dan direct met laden en neem contact op.

Een originele lader is van dezelfde fabrikant als je accu. Een universele lader werkt op hetzelfde voltage en met dezelfde stekker, maar is van een ander merk. Beide zijn geschikt; een universele lader is vaak voordeliger.

Ja. Een lader met een te hoog voltage kan de accu beschadigen, en een stekker die net niet past maakt slecht contact. Gebruik alleen een lader met hetzelfde voltage en dezelfde stekker als je oude. Het voltage staat op de sticker van je accu en van je lader.

Klantenservice

Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum

Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.

Naar het helpcentrum

Chatbot

Start een gesprek met onze AI medewerker.

Reviews van onze klanten

Bestellen, versturen was eenvoudig. Accu is gereviseerd retour ontvangen, nu even afwachten of het eindresultaat ook goed is. Floris Konings
Correct ontvangen. J v d Bor
Oorspronkelijk zou ik de gereviseerde accu ophalen ! Vanwege de plotseling zeer slechte weersomstandigheden heb ik gevraagd om deze toch op te sturen ! Dit was geen enkel probleem. KWS Seuren is een zeer klantvriendelijk bedrijf. Een absolute aanrader om Uw accu voor de E-bike te laten reviseren ! JB - Venray Joep Brueren
Tot nu toe perfecte accu refurbished! Laurens Hubers
ik heb nog geen problemen ondervonden voor zover ik nu de revisies kan beoordelen . Martin Versluis

Review score: goed

4.5/5

Cortina Ecomo lader 24V

De standaard lader voor de Cortina Ecomo e-bike met 24V accupakket. Een 2A lader die rustig en gecontroleerd oplaadt. Geen snellader, maar dat hoeft ook niet als je de accu 's avonds aan de lader legt en de volgende ochtend wilt fietsen. De lader heeft automatische uitschakeling - u hoeft niet bij te houden wanneer de accu vol is.

Laadtijd en compatibiliteit

Met 2 ampère laadt een 10Ah Cortina Ecomo accu in circa 5 uur op. Een grotere 18Ah accu duurt ongeveer 9 uur. In de praktijk is dat een nacht laden. De lader past op alle 24V Cortina Ecomo accu's met de standaard laderaansluiting. Heb je de 36V variant? Dan heb je een andere lader nodig - de 36V Ecomo gebruikt een 5-polige smart connector.

Bestellen bij KWS Seuren

KWS Seuren levert deze standaard Cortina Ecomo lader voor 24V systemen. Wil je sneller laden? Bekijk dan onze Cortina Ecomo 3A snellader - die laadt anderhalf keer zo snel. Niet zeker welke lader u nodig heeft? Neem contact op met het modelnummer van je Cortina Ecomo of stuur een foto van je accu.