GTS 60V 20Ah accu
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Accu reparatie
Bij accu reparatie wordt er eerst een diagnose gesteld. Op basis van die diagnose bepalen wij wat er nodig is om de accu te repareren of reviseren. Wij nemen contact met jou op om de diagnose te bespreken, zodat je kunt bepalen wat je wilt doen met jouw accu.
Kies een reparatie (optioneel)
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer 10 werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Geschikt voor | GTS |
|---|---|
| Typenummer | 63VC20 |
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Onderdeel nummer | 63VC20 |
| Fabrikant code | 63VC20 |
| Originele capaciteit | 20 Ah |
| Productnaam | 60V 20Ah accu |
| Merk | GTS |
| KWS product code | acc-gts-gts-20a-60.00v |
| Maximale spanning lader | 71.40 V |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Elektrische scooter |
| Laadaansluiting | Onbekend |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 20 Ah, 30 Ah |
| Bevestiging | Onbekend |
| Aansluiting op fiets | onbekend |
| Gewicht | 7.3 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
| Technologie | Lithium-ion |
Veelgestelde vragen
De kosten van een reparatie worden altijd van tevoren (telefonisch of per mail) besproken zodra wij een diagnose hebben vastgesteld.
Ondervindt u problemen met uw GTSGTS 60V 20Ah accu accu, zoals dat de scooter accu niet laadt? Of dat u niet ver genoeg meer komt? Dit kan te maken hebben met het accupakket van 60.00V maar ook met de elektronica in de accu. Dankzij onze uitgebreide ervaring kunnen wij dit soort problemen in bijna alle gevallen oplossen. Hierdoor kan uw scooter accu weer jaren mee, zonder dat u direct grote uitgaven hoeft te doen.
Bij een revisie stuur je jouw GTS GTS 60V 20Ah accu naar ons op en wij voorzien deze van een nieuw accupakket. Hierdoor is het vaak mogelijk de capaciteit te upgraden, wat betekent dat je met jouw scooter accu verder kan rijden dan toen hij uit de fabriek kwam. Revisie is duurzaam omdat je jouw huidige behuizing behoudt met bijkomend voordeel dat het voordeliger is dan een refurbished of een nieuwe accu. Bij een revisie krijg je 2 jaar garantie op het nieuwe accupakket.
Het is mogelijk uw accu te upgraden naar een hogere capaciteit, bij de GTS GTS 60V 20Ah accu zijn de mogelijke capaciteiten 20Ah, 30Ah
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn GTS 60V 20Ah accu?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw GTS 60V 20Ah accu in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos afhalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij reviseren of repareren je GTS accu.
We reviseren of repareren je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews van onze klanten
Wat is de GTS 60V 20Ah scooter accu?
GTS is een elektrische scooterfabrikant actief in de Benelux. De GTS 60V 20Ah accu (modelnummer 63VC20) is een lithium-ion accupack met een capaciteit van 1.200Wh. Dit pack levert het vermogen voor de dagelijkse ritten en is ontworpen voor een lange levensduur bij normaal gebruik. Bij KWS Seuren reviseren en repareren wij de GTS 60V 20Ah accu — inclusief de mogelijkheid tot een upgrade naar 30Ah.
Hoe verloopt de revisie van uw GTS 60V accu?
Bij een revisie openen wij uw GTS accupack en vervangen wij alle interne cellen door nieuwe, hoogwaardige lithium-ion cellen. Elke cel wordt individueel getest op capaciteit en interne weerstand voordat deze in het pack wordt geplaatst. Het BMS controleren wij op correcte werking en vervangen wij indien nodig. Na de opbouw volgt een volledige laad- en ontlaadcyclus om de werkelijke capaciteit te meten. Een upgrade naar 30Ah is mogelijk — 50% meer bereik dan het origineel.
Welke problemen komen voor bij de GTS 60V accu?
De meest voorkomende klacht bij GTS 60V accu's is bereiksverlies: de scooter haalt niet meer de kilometers die u gewend was. Dit ontstaat door celveroudering, versneld door intensief gebruik of langdurig ongebruikt laten staan. Andere veelvoorkomende problemen zijn een accu die niet meer oplaadt, tussentijds uitschakelt of een foutmelding op het display geeft. Bij scooters die dagelijks gebruikt worden, zien wij deze klachten doorgaans na 2 tot 4 jaar. Revisie is in de meeste gevallen een volwaardig en voordeliger alternatief voor een nieuwe accu.
Waarom kiezen voor KWS Seuren voor uw GTS accu?
KWS Seuren heeft ruime ervaring met 60V scooter accupacks, waaronder de GTS 63VC20. Wij beschikken over de testapparatuur om het pack correct te diagnosticeren en veilig te behandelen. Na revisie ontvangt u garantie op het uitgevoerde werk. Met meer dan 45.000 behandelde accu's weten wij precies hoe wij de levensduur van uw scooter accu structureel verlengen. U betaalt pas bij gereedmelding — geen vooruitbetaling nodig.