BionX display G2
Niet beschikbaar
- Gratis verzending en ophaalservice
- 45.000+ accu's gerepareerd
- 2 jaar garantie
- 4,6/5 op Google
- 510+ merken
- 825+ accu's
- Real-time status tracker
- ISO 9001 gecertificeerd
Specificaties
| Typenummer | G2 |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Onderdeel nummer | G2 |
| Fabrikant code | G2 |
| Productnaam | BionX Display G2 |
| Merk | BionX |
| KWS product code | lad-bio-dis-48.00v |
| Kleur | Wit |
| laadconnector | BionX |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.